Ogłoszenia duszpasterskie 11.03.2018r.

Dzisiaj 4 Niedziela Wielkiego Postu. Pierwszy dzień rekolekcji. O godz. 1530 Droga Krzyżowa, o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Dziękujemy VII grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła VIII grupę rodzin z Nowej Góry: Maciejowska, Kramarz, Godyń, Bulek, Chucherko, Gleń, Molik, Ziębińska, Krupa, Kucia, Szkarłat

Od poniedziałku wieczorne Msze św. w dni powszednie będziemy odprawiać o godz. 1800.

W czwartek podczas Mszy św. o godz. 1800 Ks. Bp Jan Szkodoń udzieli młodzieży    z naszej Parafii Sakramentu Bierzmowania. Intencje mszalne z tej godziny zostaną odprawione dzień wcześniej (środa) w czasie Mszy św. rekolekcyjnej o godz. 1100.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1630.

W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne Caritas w cenie 6 zł.

W przyszłą niedzielę będzie składka na potrzeby Parafii.

W sklepach na terenie Parafii będzie prowadzona zbiórka żywności, z której zostaną przygotowane paczki świąteczne dla najuboższych. Zachęcamy do wsparcia tej akcji, niech to będzie nasza jałmużna wielkopostna.