Ogłoszenia Duszpasterskie – 10.10.2021  /28 Niedziela Zwykła/

1. Kalendarz liturgiczny: Środa – bł. Honorata Koźmińskiego, Piątek – św. Teresy od Jezusa, Sobota – św. Jadwigi Śląskiej.

2. Dzisiaj obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”.

Na prośbę Konferencji Episkopatu Polski organizujemy zbiórkę do puszek na finansowanie programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

3. Pomagamy Misjom – zbiórka w kancelarii lub zakrystii przez cały Październik:

– drobne monety dla Domu Dziecka w Boliwii, dożywianie i edukacje dzieci na Filipinach,

– srebrny i złoty „złom” na budowę studni w Czadzie,

– telefony i smart fony na budowę studni w Tanzanii.

Plakaty wywieszone w gablocie przed kościołem.

Dzieła można wesprzeć również indywidualnie.

4. Dziękujemy XIV grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni: Jolanta Pabis, Agata, Ryszard Chucherko.

Do ofiary 210zł dołączyli się: Halina Chucherko, Irena Mirek, Helena Koryczan, Elżbieta Wójs, Dorota Gaj, Małgorzata Łabaj, Dominika Czamara .

Na przyszły tydzień zapraszamy XV grupę z Nowej Góry: Gleń, Forś, Kulis, Bobrowska, Zawierucha, Mazur, Gleń, Chudziak, Chucherko, Chucherko, Kocjan.

5. Nabożeństwa Różańcowe: dni powszednie godzina 17:30 w niedzielę 15:30.

6. Pielgrzymka do Ziemi Świętej – Izrael /koniec Stycznia 2022/ informacje i zapisy u ks. Krzysztofa. W tym tygodniu trzeba podjąć ostateczną decyzję o wyjeździe.

7. Prasa katolicka – „Gość Niedzielny”.