Ogłoszenia duszpasterskie 10.06.2018r.

Dzisiaj 10 Niedziela zwykła, po Mszy św. o godz. 900 będzie spotkanie dla uczniów klas 7       w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

Dziękujemy XX grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XXI grupę rodzin z Nowej Góry: Węgrzyn, Sapiechowska, Piórko, Wójcik, Czech, Chwast, Rozmus, Góral, Grabowski, Bodzęta, Piórko, Dura, Smółka, Godyń

PONIEDZIAŁEK – wspomnienie Św. Barnaby, apostoła.

WTOREK – wspomnienie Błogosławionych męczenników: Piotra Dańkowskiego, kapłana     i Towarzyszy.

ŚRODA – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła.

CZWARTEK – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane w dni powszednie po wieczornych Mszach św.,      a w niedziele o godz. 1600.

W przyszłą niedzielę (17. 06.) odbędzie się w Krakowie VI Marsz dla Życia i Rodziny. Początek o godz. 1000, na Placu Matejki.

W przyszła niedzielę będzie również składka na potrzeby naszej Parafii. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Organizacje działające na terenie Nowej Góry zapraszają wszystkich w dniu 16 czerwca (sobota), o godz. 1500 na Rynek, na Nowogórski Piknik Rodzinny. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, między innymi pokazy Klubu Harmonia, występy dzieci i zaproszonych gości. W czasie pikniku będzie można nabyć cegiełki na pomoc w dofinansowaniu rozbudowy oddziału przedszkolnego oraz placu zabaw przy szkole. Wśród darczyńców zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Będzie również przeprowadzona licytacja prac uczniów, z której dochód będzie przekazany na pomoc w leczeniu Tomasza Warzechy. Na czas trwania imprezy zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu identyczna jak         w ubiegłym roku.