Ogłoszenia Duszpasterskie – 10.04.2022 – Poniedziałek Wielkanocny

1. Chrystus Zmartwychwstał! On jest Drogą, Prawdą i Życiem!
Niech ta prawda towarzyszy nam każdego dnia, abyśmy uwierzyli, że Ten, którego ukrzyżowano, żyje, działa i pragnie nas prowadzić do Ojca.
Radość Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego jest rozciągnięta na osiem dni – Oktawę Wielkanocy, kończącą się w następną niedzielę – Niedzielę Bożego Miłosierdzia.

2. Dziś – Poniedziałek Wielkanocny – Msze święte wg porządku niedzielnego. Ofiara z Poniedziałku jest przeznaczona na utrzymanie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, z puszki przy św. Antonim na KUL.

3. Bóg zapłać za na jałmużnę wielkopostną. Pozyskane środki zostaną przekazane Caritas zwłaszcza na pomocy dla Ukrainy.

4. Ofiara z Niedzieli Wielkanocnej przeznaczona jest na Utrzymanie Kurii Metropolitalnej i ubezpieczenie parafii.

5. Podziękowanie za przygotowanie Ciemnicy i Grobu. Podziękowanie wszystkim zaangażowanym w oprawę liturgiczną Wielkiego Tygodnia – Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Scholi, oraz innym dbającym osobom o dobro parafii.

6. Podziękowanie strażakom z OSP Miękinia oraz OSP Nowa Góra za wartę przy Grobie Pański.

7. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I-wszej Komunii świętej wraz z rodzicami na Mszę świętą z poświęceniem i rozdaniem książeczek do modlitwy w najbliższy czwartek 13 kwietnia, o g. 18:00.

8. Młodzież z klas 7 i 8 przygotowującą się bierzmowania zapraszamy na spotkanie do kościoła po Mszy świętej wieczornej w najbliższy piątek 14 kwietnia, czyli na g. 18:30.

9. Dziękujemy V i VI grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni:

Danuta Jednak, Iwona Rogozik, Teresa Stadnik, Władysław Chucherko, rodziny: Bytom, Osika, Anna Jedynak, Rafał Bąbka, Piotr Polarski, Anna Hudyga, Maria Kurdziel, Katarzyna Cyran, Magdalena Knapik, Michalina Marcela, Maria Fitacz, Renat Rzepka, Dawid Gleń. Złożono ofiarę 820zł

Na przyszły tydzień zapraszamy VII grupę z Nowej Góry: Godyń, Piórko, Fornal, Malczyk, Domka, Standera, Godyń, Chucherko, Gleń, Molik, Ziębińska, krupa, Maciejowska.