Ogłoszenia duszpasterskie 09.12.2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE II Niedziela Adwentu 09.12.2018

1. Dziś 2 niedziela Adwentu. Nieszpory o godz. 16:00.
  2. Dziękujemy VII grupie rodzin z Czernej  za posprzątanie kościoła.
  3. Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła I grupę z Nowej Góry:

Kawala, Kawala, Kita, Kozak, Kłosowski, Kramarz, Grabowski, Grabowski, Wójcik, Drabik, Knapik

1. Roraty w naszym kościele w tygodniu o godz.17:00, aby dzieci i młodzież mogły w nich uczestniczyć. Przychodzi trochę dzieci, apelujemy do rodziców, by posyłali dzieci i młodzież na to  Nabożeństwo do Matki Bożej, a małe dzieci przyprowadzali .

Kalendarz Liturgiczny

• Wtorek –   wspomnienie św. Damazego
  • Czwartek – wspomnienie  św. Łucji, dziewicy i męczennicy
  • Piątek –  wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła
  1. Do chorych przed świętami pojedziemy w poniedziałek 17.12.
    Prosimy ich zgłaszać w Zakrystii.
  2. Zachęcamy aby korzystać z sakramentu pokuty – spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą św. Prosimy  nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni przed świętami.
  3. Wigilijne świece Caritas są do nabycia w Zakrystii – cena minimum 6 zł.
  4. Przy wyjściach z kościoła są Gazety Diecezjalne, prosimy je zabierać.
  5. Opłatki są na ołtarzu św. Michała.
  6. Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”.
  7. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Nowej Górze wraz ze Szkolną Radą Uczniowską zaprasza na Bożonarodzeniowy Kiermasz Wypieków i OzdóbŚwiątecznych.
    Kiermasz odbędzie się w niedzielę 16 grudnia przed kościołem a w razie niepogody w auli parafialnej. Serdecznie zapraszamy! Całkowity zysk z kiermaszu zostanie przeznaczony na rozbudowę przyszkolnego placu zabaw.