Ogłoszenia duszpasterskie – 09.10.2022  /28 niedziela zwykła/

Ogłoszenia duszpasterskie – 09.10.2022  /28 niedziela zwykła/

1. Kalendarz liturgiczny: Czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, Sobota – św. Teresy od Jezusa.

2. Od 01 października rozpoczęliśmy nabożeństwa Różańcowe połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W niedzielę o godzinie 15:30 w ciągu tygodnia o godzinie 17:30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

3. W przyszłą niedziele przepada – 16 października – XXII Dzień Papieski. Zbiórka do puszek w całej Polsce na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

4. Dziękujemy grupie I grupie z Paryża za posprzątanie naszej świątyni: Julia Kłeczek, Anna Warzecha, Krystyna, Fryderyk Dura, Wanda, Janusz Chmiel. Do Ofiary 400zł dołączyli się: Kinga Plago-Kopeć, Izabela, Szymon Tworek.

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę II z Paryża: Rozmus, Narwes, Witkowski, Malczyk, Malczyk, Józefowicz, Rozmus.

5. Na cmentarzu posypały się liście z drzew, wymieniamy powoli stare naturalne kwiaty, zwłaszcza chryzantemy z ziemią. Bardzo proszę te odpady biodegradowalne składować na końcu parkingu. Nie mieszamy śmieci i odpadów biodegradowalnych. Raz jeszcze prosimy o zabieranie swoich śmieci do domowych kontenerów.

6. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”.

7. W zakrystii można zamawiać wypominki Roczne i Listopadowe. Bardzo prosimy o wyraźne pismo, najlepiej drukowanymi literami.