Ogłoszenia Duszpasterskie – 08.05.2022   4 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynającą Tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

2. Dzisiaj w Czernej I Komunia Święta o godzinie 11:00.

3. Kalendarz Liturgiczny: Poniedziałek – Uroczystość św. Stanisława. Sobota – święto św. Macieja apostoła.

4. Nabożeństwa Majowe – w ciągu tygodnia o godzinie 17:30, w niedzielę o godzinie 15:30. Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza dzieci i rodziców przygotowujących się do Bierzmowania, I Komunii świętej i Rocznicy Komunii.

5. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej będzie w najbliższą niedzielę 15 maja po Mszy o godz. 11.00. I Komunia Święta w naszej parafii w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29.05.2022 o godzinie 11:00.

6. Rocznica I spowiedzi i Komunii świętej w Odpust Parafialny w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 05.06.2022 o godzinie 11:00.

7. Dziękujemy VII grupie – domy pod Nową Górą za posprzątanie naszego kościoła: Zofia Maciejowska, Teresa Dymek, Krystyna Kurdziel, Henryka Lasoń, Małgorzata Kłeczek. Do ofiary 420zł dołączyli się: Ksenia Pałka, Damian Pałka, Sylwia Katarzyńska, Krystyna Michalska, Halina Kopek, Maria Maciejowska.

Na przyszły tydzień zapraszamy I grupę z Nowej Góry: Kawala, Kramarz, Kita, Kłosowska, Chucherko, Knapik..

8. Dzisiaj z okazji Dnia Strażaka, OSP w Nowej Górze organizuje zbiórkę pieniędzy do puszek przed każdą Mszą Św. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dofinansowanie zakupu kolejnego sprzętu ratowniczego. W tym roku Zarząd OSP planuje zakup sprzętu do ratownictwa technicznego, który służy do uwalniania poszkodowanych z samochodów w trakcie wypadków drogowych. Koszt takiego sprzętu to ponad 80 tys. zł.

9. W zakrystii do nabycia – Gość Niedzielny.