Ogłoszenia duszpasterskie 04.03.2018r.

Dzisiaj 3 Niedziela Wielkiego Postu, 1 Niedziela miesiąca, po Mszach św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po Mszy św. o godz. 700 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 900 spotkanie dla uczniów klas 2 i 3 Gimnazjum          w  ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. O godz. 1530 Droga Krzyżowa, o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Na Gorzkich Żalach będzie zbierana składka na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.

Dziękujemy VI grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła VII grupę rodzin z Nowej Góry: Lasoń, Mirek, Górka, Godyń, Gołas, Piórko, Michalski, Jawień, Malczyk, Domka, Bodzęta, Standera, Standera

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1630

Od przyszłej niedzieli będą w naszej Parafii rekolekcje wielkopostne, które wygłosi               O. Kazimierz Manicki z Zakonu Ojców Paulinów z Częstochowy. Program rekolekcji znajduje się na stronie internetowej Parafii, jak również jest wyłożony przy wejściach do kościoła, prosimy zabrać go do domu i się z nim zapoznać.

W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne Caritas w cenie 6 zł.