Ogłoszenia Duszpasterskie – 03.10.2021 /27 Niedziela Zwykła/

1. Po Mszy o godzinie 07:00 – zmianka Różańcowa

2. Kalendarz liturgiczny: Poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu, Wtorek – św. Faustyny Kowalskiej, Czwartek – NMP Różańcowej, Sobota – bł. Wincentego Kadłubka.

3. Tydzień temu obchodziliśmy 107 Światowy Dzień Migrantów i Uchodźców.

Módlmy się nieustannie o zlikwidowanie przyczyn migracji, wojen, prześladowań i głodu.

Zbiórka na ten cel również w dzisiejszą niedzielę do Skarbonki św. Antoniego.

4. Jak słyszeliśmy w liście Konferencji Episkopatu Polski, w przyszłą niedzielę – 10 października będziemy obchodzili XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”.

Organizujemy tradycyjna zbiórka do puszek, przeznaczona na finansowanie programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

5. Pomagamy Misjom – zbiórka w kancelarii lub zakrystii przez cały Październik:

– drobne monety dla Domu Dziecka w Boliwii, dożywianie i edukacje dzieci na Filipinach,

– srebrny i złoty „złom” na budowę studni w Czadzie,

– telefony i smartfony na budowę studni w Tanzanii.

Plakaty wywieszone w gablocie przed kościołem. Dzieła można wesprzeć indywidualnie.

6. Dziękujemy XIII grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni:

Bożena Motyl, Ewa Kłosowska, Alicja Godyń, Tadeusz Achtelik, Bernadetta Pacura, Dorota, Józef Gaweł.

Do ofiary 300zł dołączyli się: Aleksandra Pachytel, Anna, Grzegorz Siwadłowscy,

Sylwia, Łukasz Reszczyńscy, Jadwiga Smółka, Stanisław Pacura.

Na przyszły tydzień zapraszamy XIV grupę z Nowej Góry:

Gaj, Chucherko, Chucherko, Pabis, Łabaj, Koryczan, Mirek, Czech, Ornacki, Gibała.

7. Nabożeństwa Różańcowe: dni powszednie godzina 17:30 w niedzielę 15:30

8. Pielgrzymka do Ziemi Świętej – Izrael /koniec Stycznia 2022/ informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.

9. Prasa katolicka – „Gość Niedzielny”.