Ogłoszenia duszpasterskie – 03.07.2022 /14 Niedziela zwykła, r. C/

1. Kalendarz liturgiczny nadchodzącego tygodnia: w poniedziałek – Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie; w środę – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy; w piątek – Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

2. W czasie wakacji mamy w dni powszednie tylko jedną Mszę świętą; w nadchodzącym tygodniu Msza o godz. 6.30 będzie w poniedziałek, wtorek i piątek; w środę, czwartek i sobotę o godz. 18.00.

3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w środę i w czwartek po wieczornych Mszach świętych.

4. Dziękujemy VI grupie z Nowej Góry za posprzątanie naszej świątyni, złożono ofiarę 160 zł na sprzęt do kościoła.

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę VII z Nowej Góry, państwo: Godyń, Piórko, Michalski, Jawien, Godyń, Standera, Maciejowska, Chucherko, Kucia, Gleń, Ziębiński, Hajdys.

5. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”.

ks. Piotr Wieczorek