Ogłoszenia duszpasterskie – 03.05.2024 /Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski/

 Ogłoszenia duszpasterskie – 03.05.2024 /Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski/

1. Przeżywamy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, Msze o godzinie: 07:00, 09:00 zapraszamy Strażaków i 18:00, to I piątek miesiąca – spowiedź od godziny 17:00, nabożeństwo Majowe 17:30. 

2. Majówki w naszym kościele: w tygodniu o godzinie 17:30, w niedzielę o 16:00.

3. Uczniowie klas 6 i 7 uczestniczą w przynajmniej 5 Nabożeństwach Majowych. Swoją obecność potwierdzają w Indeksach dla Bierzmowanych, podobnie jak obecność na niedzielnych Mszach świętych.

To jest ich I rok przygotowania przed przyjęciem sakramentu Bierzmowania.

Dla przypomnienia do Sakramentu Bierzmowania nie będą dopuszczone dzieci nie uczestniczące w katechezie szkolnej.

4. Próby spotkań dzieci I Komunijnych są przekazywane przez rodziców – przedstawicieli.

5. Zapraszam na spotkanie Rodziców klas 1 i 2 z Miękini i Nowej Góry na krótkie spotkanie organizacyjne w niedzielę 05.05.2024 po Mszy o godzenie 11:00. Bardzo proszę o przybycie. Spotkanie dotyczy organizacji Komunii świętej.

6. W naszej parafii niestety nie ma Urzędu Pocztowego, pomocą są dostawcy przesyłek – kurierzy, dostarczający przesyłki do domów oraz urządzenia nazywane paczkomatami. W nich możemy odebrać i nadać przesyłki, które docierają najczęściej kolejnego dnia.

Arcybiskup Marek Jędraszewski wyraził zgodę na współprace z firmą InPost, która na parkingu naszego kościoła postawiła paczkomat.

Niech będzie on pomocą w dostarczaniu przesyłek i listów.