Ogłoszenia 29.12.2019

Ogłoszenia – Święto Świętej Rodziny – 29.12.2019

1. Popołudniu Różaniec o godz.16:00 i Msza Święta o 16:30.
  2. Dziękujemy IX, X i XI grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.
    O posprzątanie na przyszłą niedzielę prosimy XII grupę z Nowej Góry: Karecki, Szmagier, Kramarz, Wikliński, Dybał, Rozmus, Kaczara, Lasoń, Lasoń, Wójcik

• Wtorek – wspomnienie św. Sylwestra I, papieża
    Nabożeństwo na zakończenie roku 2019 o godz. 16:00
  • Środa- Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (niedzielny porządek Mszy Św.)
  • Czwartek – wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Pierwszy Czwartek – „Godzina Święta” od 16:00.
  • Piątek – wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.
    Pierwszy Piątek – spowiedź rano od 6:00 oraz popołudniu od 15:30.
  • Sobota – Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16:00.
  1. Opłatek dla Grupy Charytatywnej i Rady Parafialnej odbędzie się w sobotę o godz. 18:00.
  2. W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00 zapraszamy na spotkanie opłatkowe do domu parafialnego wszystkie osoby starsze, samotne oraz chórzystów.
  3. Dziękujemy Młodzieży oraz Panu Kościelnemu za zaangażowanie w przygotowaniu szopki oraz dekoracji świątecznych.
  4. W kiermaszu ozdób świątecznych, który w ubiegłą niedzielę przeprowadziła Schola, udało się zebrać dla Kacperka Ryło 1180 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.
  5. Konkurs kolęd odbędzie się w niedzielę 12.01 po Mszy Świętej o godz. 11:00.
  6. Z uwagi na niedyspozycję ks. Proboszcza kancelaria parafialna w styczniu będzie otwarta
    w środę od 18:00 do 19:00 oraz w czwartek od 7:00 do 8:00.
  7. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Składane przy tej okazji ofiary dla ministrantów zostaną rozdzielone pomiędzy wszystkich ministrantów służących w naszym kościele (według punktów, które ministranci zbierali za obecność na wyznaczonych dyżurach w ciągu całego poprzedniego roku).
    W tym tygodniu ksiądz odwiedzi:
  • Poniedziałek – Skała, od P. Gleń, Zakopane do młyna.
  • Piątek – Buczyna, domy pod klasztorem.
  • Sobota – Stawiska