Ogłoszenia 29.09.2019

Ogłoszenia – XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.2019

1. Nieszpory o godz.16:00. Wieczorna Msza św. o 16:30.
  2. Dziękujemy II i III grupie rodzin z Czernej za posprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła IV grupę z Czernej:
    Kot, Piszczek, Chucherko, Grela, Godyń, Grela, Gajda, Gleń, Kurdziel, Jamińska.KALENDARZ LITURGICZNY
  • Poniedziałek – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła
  • Środa – święto św. Aniołów Stróżów
  • Piątek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • Sobota – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy
  1. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na zapłacenie za budowę PARKINGU PRZY CMENTARZU (30 000 zł) oraz za PRZENOŚNE NAGŁOŚNIENIE (10 000 ZŁ).
  2. Od 1 października (wtorek) zapraszamy na NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE,
    które będzie w ciągu tygodnia o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 16:00.
  3. W Pierwszy Czwartek miesiąca od godz. 17:00 będzie „Godzina Święta” czyli adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w ciszy. W tym czasie będzie możliwość spowiedzi. O godz. 17:30 odmawiamy Różaniec.
  4. W Pierwszy Piątek miesiąca spowiadamy rano od godz. 6:00 oraz po południu od
    16:30.
  5. W Pierwszą Sobotę miesiąca do chorych pojedziemy od godz. 8:00. W tym dniu, z racji Nabożeństwa do Niepokalanego Serca Maryi, Różaniec będzie o godz. 17:00.
  6. „Klub przy Rynku w Nowej Górze” (filia Centrum Kultury i Sportu) serdecznie zaprasza na koncert akustyczny Pawła Miklera, który odbędzie się w pierwszą sobotę października o godz. 18:30. Bilety w cenie 25 zł.
  7. W dniu dzisiejszym można uzyskać odpust zupełny (darowanie kar za popełnione grzechy) pod zwykłymi warunkami:
    stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, wolność od przywiązania do grzechu, nawiedzenie kościoła parafialnego, modlitwa w intencjach Ojca Świętego.