Ogłoszenia 27.10.2019

Ogłoszenia – Rocznica poświęcenia kościoła własnego – 27.10.2019

1. Popołudniu Różaniec o godz.16:00 i Msza Święta o 16:30.
  2. Dziękujemy VII grupie rodzin z Czernej za posprzątanie kościoła.
    Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła I grupę z Nowej Góry:
    Kawala, Kawala, Kita, Kozak, Kłosowska, Kramarz, Grabowski, Wójcik, Drabik, KnapikKALENDARZ LITURGICZNY
  • Poniedziałek – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  • Czwartek przed Pierwszym Piątkiem – od godz. 16:00 Godzina Święta i okazja do spowiedzi.

1. W piątek 01.11 obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych.
    Msze Święte w tym dniu o godz. 7:00, 9:00, 11:00 oraz o 14:30 na cmentarzu.
    Prosimy, by dzieci przebrane za świętych i błogosławionych zebrały się przed Mszą Świętą
    o godz. 11:00 przy Ogrojcu.
    O godz. 19:00 na cmentarzu będzie Różaniec prowadzony przez młodzież z naszej parafii.
  2. W Uroczystość Wszystkich Świętych od rana na cmentarzu członkowie Rady Parafialnej i Grupy Charytatywnej będą kwestować na rzecz powiększenia nowego cmentarza i wpłacenia należności za nowy parking przy cmentarzu, który pomieści ok. 200 samochodów.
    Na parkingu będą ustawione znaki i wyznaczone pola na których należy parkować. Prosimy
    o podporządkowanie się oznakowaniu oraz Strażakom, którzy będą pomagali w parkowaniu.
  3. W Uroczystość Wszystkich Świętych przypada również pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
    Do chorych wyjątkowo pojedziemy w sobotę 02.11 od godz. 10:00, ponieważ o godz. 9:00 jest jeszcze Msza Święta za wszystkich zmarłych.
  4. W sobotę obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu Msze Święte o godz. 6:30, 9:00 oraz 17:00. W tym dniu zapraszamy również na Nabożeństwo pierwszosobotnie z Różańcem i czytanymi wypominkami o godz. 16:00.
    Od przyszłego poniedziałku Różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek o godz. 16:30.
  5. W związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy wieczorne Msze Św. będą o godz. 17:00.
  6. Prosimy, by w czwartek po Różańcu dzieci złożyły koperty z zebranymi listami od Matki Bożej. Rozdanie upominków w niedzielę 03.11 po Mszy Świętej o 11:00.
  7. Po każdej Mszy Świętej można korzystać z salki Domu Parafialnego za plebanią na podobnych zasadach co w Auli. Małe dzieci mogą w niej przebywać pod opieką starszych.
  8. Dziś przed kościołem jest zbiórka na pomoc w leczeniu 12-letniej Julki chorej na raka.
  9. W zakrystii lub kancelarii przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.
  10. Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”. Dziś dołączony film o św. Bernadetcie.