Ogłoszenia 21.06.2020

XII Niedziela Zwykła – 21.06.2020

1. Dziś o godz. 16:00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, Msza św. o godz. 16:30.
    Dziś składka przeznaczona jest na potrzeby parafii.
    Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Codziennie pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną jest adoracja Najświętszego Sakramentu.
    Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w oktawie Bożego Ciała. Szczególnie dziękujemy dzieciom, które sypały kwiaty i dzwoniły dzwonkami oraz ich rodzicom, służbie liturgicznej, panom, którzy nosili baldachim, a także panu organiście Łukaszowi.
    Dziś po Mszy Świętej o godz. 11:00 zostaną rozdane upominki za zrobione w tym roku palmy, różańce a także za udział w niedzielnych Mszach Świętych.

1. Dziękujemy I grupie rodzin ze Stawisk za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła II grupę ze Stawisk:
Filipek, Dudek, Dudek, Sobesto, Kłosowska, Kaliszan, Bodzęta, Kłeczek, Kubaty, Staroń, Kluczowski, Grabowski, Kłeczek

1. W środę o godz. 17:00 młodzież z klas VIII naszej parafii otrzyma sakrament Bierzmowania z rąk ks. kard. Stanisława Dziwisza.
    Ze względu na tą uroczystość Msza Święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zostanie odprawiona wyjątkowo w środę rano o 6:30.
    Dziś o godz. 16:30 rozpoczyna się triduum przygotowawcze przed przyjęciem Bierzmowania. Kolejne spotkania będą w poniedziałek i wtorek o godz. 18:00. Za każdym razem po Mszy Świętej przewidziana jest próba. Spowiedź przed Bierzmowaniem odbędzie się w poniedziałek od godz. 17:00 (zapraszamy młodzież, rodziców, świadków itd.).

2. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza Święta w intencji dzieci, młodzieży, rodziców, wychowawców i nauczycieli odbędzie się o godz. 8:00.

• Środa – Uroczsytość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela

1. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby funkcjonowania parafii.
    Za wszystkich mieszkających na terenie naszej parafii i za ofiarodawców modlimy się szczególnie na Mszy Świętej we wtorek o 6:30.