Ogłoszenia 19.04.2020

Ogłoszenia – 19.04.2020

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Msza św. o godz. 16:30. Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

Dziś transmitujemy przez Internet Mszę Świętą o godz. 11:00. Po Mszy Świętej
o 11:00 będzie akt zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

O godz. 10:00 transmisja z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.

Zachęcamy, by o godz. 15:00 pomodlić się w domu z rodziną Koronką do Bożego Miłosierdzia. Można duchowo połączyć się z Sanktuarium poprzez telewizję.

1. W związku z nowym rozporządzeniem władz, od poniedziałku w naszym kościele będzie mogło przybywać naraz 30 osób. Zgodnie z zarządzeniem wierni powinni posiadać ochronne maseczki lub inne nakrycie ust i nosa.
  2. Dziękujemy IV grupie rodzin z Miękini za złożone ofiary na utrzymanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła V grupę z Miękini:

Palimąka, Wójcik, Krysiak, Urbańczyk, Kurdziel, Kądziołka, Widacha, Lasoń

• Czwartek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  • Sobota – święto św. Marka, ewangelisty

1. W związku z sytuacją epidemii, na prośbę rodziców dzieci klas III, podjęliśmy decyzję
    o przełożeniu tegorocznej I Komunii Świętej na niedzielę 20 września.
    Termin udzielenia Sakramentu Bierzmowania nie jest jeszcze znany.

1. Dziękujemy za wszelkie ofiary dzięki którym może funkcjonować parafia i w naszym kościele mogą być odprawiane Msze Święte i nabożeństwa.
    Za wszystkich parafian i ofiarodawców modlimy się szczególnie we wtorek na Mszy Świętej o godz. 6:30.
  2. Apelujemy do osób w których sąsiedztwie mieszkają ludzie starsi i potrzebujący pomocy, aby zadbać o zaopatrzenie i w razie potrzeby udzielić odpowiedniej pomocy.

1. W tym tygodniu transmitujemy Msze Święte: jutro o 11:00, w środę o 18:00 oraz w niedzielę o 11:00.
  2. W naszym kościele księża codziennie odprawiają Msze Święte o 6:30 i 18:00.
    Są jeszcze wolne intencje, zwłaszcza w maju i czerwcu.