Ogłoszenia 19.01.2020

Ogłoszenia – II Niedziela Zwykła – 19.01.2020

1. Dziś Różaniec o godz. 16:00 i Msza Święta o 16:30.
  2. Dziękujemy XIV grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.
    O posprzątanie na przyszłą niedzielę prosimy XV grupę z Nowej Góry:
    Gaweł, Łabaj, Kubina, Sobański, Gaj, Chucherko, Chucherko, Pabis, Malec, Ornacka, Suska, Wałęga, Koryczan, Mirek, Czech i Czech.

Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

• Wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  • Piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • Sobota – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Aby zabezpieczyć stare księgi w kancelarii potrzeba wymienić drzwi i zabezpieczyć okna, co kosztuje 3 000 zł.
  2. Za wszelkie ofiary z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Za wszystkich parafian i ofiarodawców modlimy się w każdy wtorek na Mszy Świętej o godz. 6:30.
  3. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11:00 dzieci, które wzięły udział w Konkursie Kolęd otrzymają nagrody.
  4. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19:00 w salce w domu parafialnym.
  5. Parafia zatrudni organistę na ½ etatu. Warunki zatrudnienia do ustalenia z ks. Proboszczem. Kontakt: osobiste spotkanie lub telefonicznie. Kancelaria 12 283 50 79,
    Proboszcz 668 693 966, e-mail – jozef.grzesiula@gmail.com
  6. Sołtys wsi Miękinia zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące instalacji fotowoltaicznych, które prowadzone będzie przez firmę Solartime i odbędzie się
    01.2020 r. o godz. 17:00 w Sołtysówce w Miękini 380.
  7. Zachęcamy do czytania i kupowania „Gościa Niedzielnego”.

1. W tym tygodniu wizyta duszpasterska będzie w Miękini:
  • Poniedziałek – Olkówki, prawą stroną drogi, do końca wsi, od granicy z Krzeszowicami do P. Janików koło przystanku.
  • Sobota – Od P. Zaporowicz do kamieniołomu oraz domy poniżej drogi za przystankiem, do P. Lasoniów (zarzecze)