Ogłoszenia 17.11.2019

Ogłoszenia – XXXIII Niedziela Zwykła – 17.11.2019

1. Popołudniu Różaniec o godz.16:00 i Msza Święta o 16:30.

1. Dziękujemy III grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.
    Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła IV grupę z Nowej Góry: Bodzęta, Dudek, Dudek, Zawierucha, Dymek, Nowak, Chmiel, Ziembińska, Kawala, Rozmus

• Poniedziałek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  • Wtorek – wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy
  • Środa – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana
  • Czwartek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
  • Piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

1. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Założyliśmy na plebanii plastikowe okna na klatce schodowej, ociepliliśmy drzwi do piwnicy i na strych, aby zmniejszyć koszty ogrzewania. Inwestycja kosztuje 5000 zł. Trwa remont organów. Dzisiejsza składka jest częściową zapłatą za wywóz śmieci z cmentarza.

1. Zgodnie z zarządzeniem ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, codziennie aż do końca 2020 roku, przed każdą Mszą Świętą wieczorną, adorujemy Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie. Na końcu tej adoracji odmawiamy dziesiątkę Różańca.
  2. Zapraszamy dorosłe osoby, chcące pogłębić swoją wiarę, na spotkania „Kręgu Biblijnego”, które odbywają się w czwartki o godz. 19:00 w salce przy plebanii.

1. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Charytatywnej.
  2. Zachęcamy do czytania i kupowania „Gościa Niedzielnego”.