Ogłoszenia 16.06.2019

Ogłoszenia – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 16.06.2019

1. Dziś składka na potrzeby naszej parafii.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś o godz.16:00, a w tygodniu po wieczornej Mszy Świętej.

1. Dziękujemy III grupie rodzin z Miękini za posprzątanie kościoła.
    Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła IV grupę rodzin z Miękini: Cyran, Wójcik, Święszek, Lasoń, Chlebowski,  Kurdziel, Kawala,  Chojnacki.
  2. We wtorek spowiedź dla dzieci, młodzieży i rodziców na zakończenie roku szkolnego od godz.17:00.

Msza św. na zakończenie roku w środę o godz. 10:00

• Poniedziałek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego zakonnika
  • Czwartek – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

Msze św. będą odprawione o godz. 7:00 i o 9:00 z procesją do czterech ołtarzy. Bardzo prosimy o przygotowanie tych ołtarzy na procesję w tych samych miejscach jak co roku. Przez cały tydzień zapraszamy wszystkich, zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne i młodzież na procesje w oktawie Bożego Ciała, które będą po wieczornych Mszach św. a w niedzielę o godz. 16:00. Zachęcamy, by dziewczynki sypały kwiatkami, chłopcy przychodzili dzwonić dzwonkami.

• Piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  1. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za uroczyste przeżycie Odpustu ku Czci Zesłania Ducha Świętego. Bardzo prosimy, by korzystać z Sakramentu Pokuty w wyznaczonym terminie i czasie i nie odkładać tego na ostatnią chwilę . Na przykład tuż przed SUMĄ ODPUSTOWĄ praktycznie nie można się wyspowiadać.
    Ks. proboszcz przyjmuje głównych CELEBRANSÓW i przybywających księży jako gospodarz. Ks. wikariusz musi dopilnować inne sprawy porządkowe.
  2. Organizujemy wyjazd na Diecezjalną Pielgrzymkę Różańcową do Ludźmierza, która odbędzie się w najbliższą sobotę (22.06).
    Wyjazd spod kościoła o godz. 8:00. Zapisy w zakrystii do środy włącznie.
  3. Prosimy, by dzieci, które zbierały obrazki za uczestnictwo w niedzielnej Mszy Świętej przyniosły podpisane książeczki z wklejonymi obrazkami do następnej niedzieli.
  4. Zachęcamy do kupowania i czytania „Gościa Niedzielnego”.