Ogłoszenia 15.12.2019

Ogłoszenia – III Niedziela Adwentu – 15.12.2019

1. Popołudniu Różaniec o godz.16:00 i Msza Święta o 16:30.
    Roraty odbywają się od poniedziałku do soboty o godz. 6:30 rano.
  2. Dziękujemy VII grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.
    Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła VIII grupę z Nowej Góry: Maciejowska, Kramarz, Godyń, Bulek, Chucherko, Gleń, Molik, Ziębińska, Krupa, Kucia, Szkarłat

Od poniedziałku rozpoczyna się Nowenna do Dzieciątka Jezus

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać” i modlimy się za nich szczególnie podczas wtorkowej Mszy Świętej o godz. 6:30, która jest w intencji wszystkich parafian.
  2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 1100 odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży z klas VIII.
  3. Przypominamy, że dziś przy wejściu do sołtysówki odbywa się kiermasz bożonarodzeniowy, podczas którego można kupić domowe ciasta jak również wykonane przez nowogórskich uczniów świąteczne ozdoby. Dyrekcja szkoły i Rada Rodziców zapraszają serdecznie do udziału.
  4. Nasza parafialna schola organizuje kiermasz własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 22.12. Ofiary złożone z tej okazji zostaną przekazane na cele charytatywne.
  5. Ze względu na niedyspozycję ks. Proboszcza, kancelaria otwarta będzie w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę po wieczornej Mszy Świętej.
  6. Spowiedź przedświąteczna odbędzie się we wtorek 17.12 w godzinach 14:00 – 17:00.
  7. Odwiedziny chorych przed Bożym Narodzeniem odbędą się w sobotę 21.12 od godz. 8:00. Prosimy zgłaszać wizytę w zakrystii lub kancelarii.
  8. W zakrystii są do nabycia małe świece wigilijne „Caritas” (kosztuje 6 zł).
  9. Opłatki są do nabycia po niedzielnych Mszach Świętych w auli a w tygodniu w zakrystii
    lub w kancelarii.
  10. Zachęcamy do czytania i kupowania „Gościa Niedzielnego”.