Ogłoszenia 12.07.2020

Ogłoszenia Duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła – 12.07.2020

1. Dziś Msza Święta wieczorna o godz. 16:00.

2. Dziękujemy I grupie rodzin z Czernej za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła II grupę z Czernej:
Bis, Wójcik,  Kot,  Wójcik,  Lasoń,  Fraś,  Pałka,  Gleń,  Kołodziej, Zając, Mikołajski, Kurdziel

1. Na prośbę parafian i po tygodniowej obserwacji zostaje przywrócona dawna godzina porannych Mszy Świętych na 6:30.
    Msze Święte w dni powszednie codziennie o 6:30 i 18:00.
    Przypominamy natomiast, że obowiązuje nowy niedzielny grafik Mszy Świętych i urzędowania w kancelarii. Msze Święte w niedziele o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 16:00. Z tego powodu jest więcej wolnych intencji (zwłaszcza na wieczornych Mszach Świętych w dni powszednie). Kancelaria czynna we wtorek, środę i czwartek od 18:30 do 19:00 oraz w sobotę od 8:00 do 9:00.

• Poniedziałek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  • Środa– wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  • Czwartek – wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel (N.M.P. Szkaplerznej)
  • Sobota – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera

1. Organizowany jest wyjazd pielgrzymkowo-turystyczny Wilno – Ostra Brama, Troki (Litwa). Termin wyjazdu to 25-27.09.2020. Zapisy z zaliczką 200 zł po niedzielnych i wieczornych Mszach Świętych w zakrystii. Informacje u ks. prob. Krzysztofa Główki: 888 123 000

2. Tegoroczna piesza pielgrzymka na Jasną Górę z powodu epidemii nie będzie mogła odbyć się w tradycyjnym kształcie. W pielgrzymką wyruszą jedynie przedstawiciele poszczególnych wspólnot pielgrzymkowych. Arcybiskup zachęca jednak do duchowej wędrówki w łączności z pielgrzymami.

3. Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”.