Ogłoszenia 12.01.2020

Ogłoszenia – Niedziela Chrztu Pańskiego – 12.01.2020

1. Dziś Różaniec o godz. 16:00 i Msza Święta o 16:30.
  2. Dziękujemy XIII grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.
    O posprzątanie na przyszłą niedzielę prosimy XIV grupę z Nowej Góry: Zwoliński, Motyl, Pacura, Pacura, Godyń, Smółka, Achtelik, Reszczyński, Kłosowska, Kramarz, Gibała, Gibała, Mazur, Świadłowska

Dziś kończy się okres Narodzenia Pańskiego, od poniedziałku rozpoczyna się liturgiczny okres zwykły w którym wspomina się misterium Chrystusa w jego pełni.

• Piątek – wspomnienie św. Antoniego, opata

1. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii. Za wszelkie ofiary z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać” i modlimy się za wszystkich ofiarodawców, także spoza naszej parafii we wtorek na Mszy świętej o godz. 6:30.
  2. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19:00 w salce w domu parafialnym.
  3. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11:00 odbędzie się konkurs kolęd dla dzieci.

1. Również dzisiaj we Mszy Świętej o godzinie 16:30 weźmie udział czterogłosowy chór męski im. Ks. Józefa Hajduka z Mszany Dolnej, który po zakończeniu liturgii (ok. 17:15) podczas koncertu wykona między innymi hymn Bogurodzica.
    Zapraszamy wszystkich parafian na to wydarzenie.

1. Jak co roku w najbliższą sobotę i niedzielę (18 i 19 stycznia) o godz. 18:00 w Sali CKiS w Nowej Górze odbędą się jasełka w wykonaniu uczniów, rodziców i nauczycieli. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów SP w Nowej Górze.

1. Zachęcamy do czytania i kupowania „Gościa Niedzielnego” w którym jest wiele ciekawych artykułów z życia Kościoła i naszej Ojczyzny.

1. W internecie umieszczone zostało słowo ks. Proboszcza na zakończenie roku 2019.

1. W tym tygodniu wizyta duszpasterska będzie w Miękini:
  • Poniedziałek – Od Szkoły, prawą stroną, Kamieniołom, Pola do P. Urbańczyk, zakończenie u Bolesława Ostachowskiego.
  • Sobota – Od P. Serwin, Kamienica 202, prawą stroną, Olkówki, od P. Radomskich
    do P. Wójcik.