Ogłoszenia 10.05.2020

Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 10.05.2020

1. Nabożeństwo majowe o godz. 16:00, Msza św. o godz. 16:30. Dziś transmitujemy przez Internet Mszę Świętą o godz.11:00.

Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
W niedzielę jeden ksiądz spowiada także w auli koło kościoła
(w godzinach 6:30-6:50, 8:30-8:50, 10:30-10:50).

1. Dziękujemy VII grupie rodzin z Miękini za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła VIII grupę z Miękini:
Bolech, Łojas, Gąsior, Bodzęta, Kurdziel, Zajega, Godyń, Godyń, Godyń, Góralczyk

• Środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.
  • Czwartek – święto św. Macieja, Apostoła.
  • Sobota święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.

1. Parafia posiada 9 hektarów ziemi i 6 hektarów lasu. Teren na którym stoi kościół
    i plebania ogrodzony jest murem kamiennym (jest to obszar 2 ha i 30 arów).
    Mur wokół kościoła i wszystko co się za nim znajduje, także drzewa, są pod ochroną konserwatora. Teren koło plebanii nasza pani gospodyni – Pani Aniela w ciągu ostatnich 20 lat przekształciła w piękny ogród, o którego wygląd dba do dziś. Pozostała część została w ostatnim czasie uporządkowana.
    Pozostaje jeszcze do naprawienia fragment kamiennego muru (od strony Ośrodka Zdrowia), który uległ zawaleniu.

1. Dziękujemy za wszelkie ofiary dzięki którym może funkcjonować parafia i w naszym kościele mogą być odprawiane Msze Święte i nabożeństwa. Za wszystkich parafian
    i ofiarodawców modlimy się szczególnie we wtorek na Mszy Świętej o godz. 6:30.
  2. W tym tygodniu transmitujemy Msze Święte: w środę o 18:00 oraz w niedzielę o 11:00.