Ogłoszenia 08.03.2020

Ogłoszenia – II Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2020

1. Gorzkie Żale o godz. 15:00, Droga Krzyżowa o 16:00 i Msza Święta o 16:30.
    Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.

1. Dziękujemy XXI grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.
    O posprzątanie na przyszłą niedzielę prosimy I grupę z Paryża: Stryczek, Nowak, Feliksiak, Potok, Chmiel, Rzepecki, Rozmus, Lasoń, Dura, Pajestka
  2. Dziś na Mszy Świętej o godz. 11:00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie organizacyjne dla Rodziców uczniów klas VIII, przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania, które będzie 26.03.2020.
  3. W Niedzielę za tydzień (15.03.2020) po Mszy Świętej o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19:00 w salce przy plebanii.
  5. Zabezpieczenie budynku gospodarczego przed zniszczeniem i częściowe uporządkowanie podwórka kosztuje ok. 20 000 zł.
  6. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  7. W piętek 20 marca o godz. 20:00 rozpocznie się droga krzyżowa z Płok do klasztoru w Czernej. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.

1. W sobotę 21 marca w klasztorze Karmelitów Bosych w Czernej odbędzie się wielkopostny dzień skupienia apostolatu „Margaretka”, który poświęcony jest modlitwie za kapłanów. Rozpoczęcie spotkania o godz. 9:15. Z naszej parafii pojedzie wynajęty bus.
    Jeśli ktoś chciałby dołączyć do wyjazdu to prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

1. Zachęcamy do czytania i kupowania „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy również do zabrania do domu gazet diecezjalnych „CHiT”, które są wystawione przy wyjściu z kościoła.