Ogłoszenia 07.07.2019

Ogłoszenia XIV Niedziela Zwykła 07.07.2019

1. Pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

O godz.16:00 Nieszpory, Msza św. o godz.16:30

1. Dziękujemy VI grupie rodzin z Miękini za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła VII grupę rodzin z Miękini:
Wójcik, Ostachowski, Kurdziel, Godyń, Godyń, Wójcik, Liszka, Liszka

• Poniedziałek – wspomnienie św. Jan z Dukli, kapłana
  • Czwartek – święto św. Benedykta, opata i patrona Europy
  • Piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu,

biskupa i męczennika

• Sobota – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  1. 18 lipca o godz.10:30 zostaną zabrane z parkingu przy kościele stare telewizory, komputery, pralki, lodówki, kuchenki elekryczne, telefony, wszelkie urządzenia elektryczne i elektroniczne.

Szczegóły zbiórki odpadów elektronicznych zostaną podane za tydzień

1. Zachęcamy do kupowania i czytania „Gościa Niedzielnego”.
  2. Dziś  przed kościołem  można  nabyć album w którym na trzech stronach są piękne, kolorowe zdjęcia wnętrza naszego kościoła, a także kilka informacji z historii parafii (napisane także po angielsku).
    W podobny sposób  przedstawiono  Klasztor  Karmelitów  z  Czernej oraz wszystkie parafie dekanatu krzeszowickiego oraz okolicznych dekanatów.

Album  kosztuje  80 zł. Nadaje się na prezent na  różne  okazje, szczególnie dla rodzin i małżeństw mieszkających poza Polską.

1. 18  lipca  o  godz. 10:50 będzie odbiór złomu elektrycznego i elektronicznego (pralki, telewizory, telefony tradycyjne i elektroniczne). Złom  można będzie składać od  17 lipca  od rana na parkingu w pobliżu głównej  bramy do  kościoła.