Ogłoszenia 07.06.2020

Uroczystość Najświętszej Trójcy – 07.06.2020

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy Świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godz. 7:00 będzie zmianka tajemnic różańcowych. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16:00, Msza św. o godz. 16:30.
    Transmitujemy przez Internet Mszę Świętą o godz.11:00 (póki co ostatni raz).
    Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
    Codziennie pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną jest adoracja Najświętszego Sakramentu, na koniec której odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.
  1. Dziękujemy XII grupie rodzin z Miękini za posprzątanie kościoła.
    Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XIII grupę z Miękini:  Lasoń, Nowak, Bodzęta, Bodzęta, Wroński, Kucia, Koryczan

• Poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi, królowej
  • Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało)
  • Piątek wspomnienie bł. Piotra Dańkowskiego, kapłana i męczennika oraz towarzyszy
  • Sobota – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
  1. W Boże Ciało Msze Święte będą o 7:00, 9:00 (z procesją do czterech ołtarzy) i o 16:30. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach, jak każdego roku.
    Z góry dziękujemy tym, którzy zaangażują się w tę pracę.
    Na godz. 9:00 zapraszamy szczególnie dzieci z klas IV, przeżywające w tym roku rocznicę I Komunii Świętej. Przez cały tydzień zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci sypiące kwiaty na Mszę Świętą wieczorną i procesję w oktawie Bożego Ciała.
    W niedzielę ta procesja będzie o godz. 16:00. We wtorek od 17:30 zapraszamy do spowiedzi dzieci przeżywające rocznicę I Komunii oraz ich rodziców, rodzeństwo itp.

2. Sakrament Bierzmowania młodzież otrzyma z rąk Kard. Stanisława Dziwisza w środę 24.06 o godz. 17:00. Prosimy, by cała rodzina (zwłaszcza rodzice, rodzeństwo, chrzestni, dziadkowie) przeżywała to wielkie wydarzenie poprzez modlitwę, spowiedź, Komunię Świętą przyjętą za bierzmowanych.

3. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby funkcjonowania parafii.
    Za wszystkich mieszkających na terenie naszej parafii i za ofiarodawców modlimy się szczególnie na Mszy Świętej we wtorek o 6:30.