Ogłoszenia 03.05.2020

Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej jest adoracja Pana Jezusa w najświętszym Sakramencie. Po Mszy Świętej o 7:00 odbędzie się zmiana tajemnic Różańca. Przez Internet transmitujemy Mszę Świętą o godz.11:00.

Nabożeństwo majowe dziś o 16:00, a w ciągu tygodnia o 17:30.

1. Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
    Od tej niedzieli jeden ksiądz będzie spowiadał także w auli koło kościoła
    (w godzinach 6:30-6:50, 8:30-8:50, 10:30-10:50). Spowiedź w auli będzie za zamkniętymi drzwiami, przy specjalnie dezynfekowanym konfesjonale, a ewentualna kolejka będzie się ustawiać na zewnątrz auli.
  2. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o nowe i świete powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Módlmy się zwłaszcza za tegorocznych maturzystów i studentów.
  3. Dziękujemy VI grupie rodzin z Miękini za złożone ofiary na utrzymanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła VII grupę z Miękini:

Wójcik, Ostachowski, Kurdziel, Godyń, Godyń, Wójcik, Wójcik

• Poniedziałek – wspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona Strażaków
  • Wtorek – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera
  • Środa – Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
  • Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, Godzina Święta o 17:00.
  • PiątekUroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
    i archidiecezji krakowskiej

1. Dziękujemy za wszelkie ofiary dzięki którym może funkcjonować parafia i w naszym kościele mogą być odprawiane Msze Święte i nabożeństwa. Za wszystkich parafian
    i ofiarodawców modlimy się szczególnie we wtorek na Mszy Świętej o godz. 6:30.
  2. Posiadamy kilkadziesiąt maseczek uszytych przez naszych parafian w ramach akcji organizowanej przez Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej. Jeśli ktoś zna osoby potrzebujące, którym można by je przekazać, to prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Bardzo dziękujemy tym, którzy zaangażowali się w tą pomoc.
  3. W tym tygodniu transmitujemy Msze Święte: w środę o 18:00 oraz w niedzielę o 11:00.