Ogłoszenia Duszpasterskie – 06.03.2022 /1 Niedziela Wielkiego Postu/

1. Zgodnie z Komunikatem Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski należy przeprowadzić zbiórkę środków pieniężnych do puszek z przeznaczeniem na pomoc obywatelom Ukrainy.

Koordynacją działań w związku z wojną na Ukrainie w Archidiecezji Krakowskiej zajmuje się Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Kontakt dostępny całą dobę:
e-mail: ukraina@diecezja.pl  numerem telefonu +48 780 604 584.

2. Na bocznym ołtarzy jest włożona księga Trzeźwości. Abstynencję można podjąć również w intencji Pokoju.

3. Nabożeństwa Pasyjne w Wielkim Poście:

Gorzkie Żale rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji pokoju – niedziela godzina 15:00.

Droga Krzyżowa – piątki godzina 17:30 i 19:00 (prowadzone przez Scholę).

Za wspólnotowe odprawienie w kościele tych nabożeństw można zyskać Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o g. 11.00.

5. Peregrynacja Ikony Świętej Rodziny w naszej Parafii rozpocznie się 02.04.2022.

6. Rekolekcje Wielkopostne planowane są 08.–10. 04.2022.

7. W Wielkim Poście puszka przy św. Antonim jest przeznaczona na Jałmużnę Wielkopostna z przeznaczeniem dla najuboższych.

8. Dziękujemy XIII grupie z Miękini za posprzątanie naszej świątyni:

Janina Lasoń, Anna Cyran, Dorota Musiał, Małgorzata Bodzenta. Do ofiary 350zł dołączyły się: Teresa Koryczan, Barbara Nowak, Maria i Michał Bodzenta.

Na przyszły tydzień zapraszamy grupę I Stawiska: Kolibaj, Malczyk, Kłosowski, Koratarz, Ćwikła, Matusik, Wójcik, Łuczkoś, Kłeczek, Kolibaj.

9. Dziękujemy Różom Różańcowym i Darczyńcom o ufundowanie kilku kompletów obrusów – ofiara ponad 2.000zł.

10. Gość Niedzielny z kolejną częścią Biblii audio.