INTENCJE  MSZALNE  27. 09. – 04.10. 2020

INTENCJE  MSZALNE  27. 09. – 04.10. 2020

 

NIEDZIELA           27. 09. 2020                II ODPUST PARAFIALNY

07:00     +Józefa k., Michał Smółka.

07:00     O Boże błogosławieństwo dla Teresy i Kazimierza

               (45 rocznica ślubu).

09:00     +Michał, Barbara Korta.

09:00     +Michalina, Władysław, Antoni Maciejowski.

       !!! 11:30 !!!     SUMA ODPUSTOWA

11:30     W intencji Parafian.

11:30     +Anna, Stanisław, Michalina Doła.

16:00     +Henryk, Krzysztof Chucherko.

 

PONIEDZIAŁEK   28. 09. 2020

06:30     +ks. Leszek Wojtyś, +Maria, Franciszek, Stefan Skalny

               i dusze najbliższe wybawienia .

18:00     O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

               dla Anny i Mirosława (5 rocznica ślubu).         

 

WTOREK              29. 09. 2020

06:30     +Kazimierz Michalski (rocznica śmierci).

18:00     +Anna Kubik.

18:00     +Kazimiera Bodzenta (OD Ewy Maciejowskiej).

 

ŚRODA                 30. 09. 2020

06:30     +Anna Józef Kłeczek.

18:00     W intencjach Nowenny:

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

*      W intencji Bogu wiadomej//

*      Dusze w czyśćcu cierpiące.

*      +Kazimiera k. Kurdziel.

*      +Wiesław Sokół.

*      +Józef Nawara.

*      +Zuzanna Lasoń.

*      +Eugenia k. Cupiał.

*      +Monika Michał Kurdziel.

*      +Jan Fuks.

*      +Kazimierz Michalski (10 rocznica śmierci).

*      +Kazimierz Sporysz (od rodziny Stryczków z Ostrężnicy).

 

CZWARTEK          01. 10. 2020

06:30     +Marian.

       17:30 RÓŻANIEC

18:00     +Janina Pochopień.      

 

PIĄTEK                        02. 10. 2020

06:30     +Marian.

       17:30 RÓŻANIEC

18:00     +Janina Pochopień.      

 

SOBOTA               03. 10. 2020

06:30     +Marian.

       17:30 RÓŻANIEC

18:00     +Janina Pochopień.      

18:00     + Janusz Frajberg (8 rocznica śmierci).

 

NIEDZIELA           04. 10. 2020

07:00     +Józef, Elżbieta Rams, Józefa k., Józef, Stanisław Kłeczek.

09:00     +Maria, Antoni, Rafał Gastoł.

09:00     +Maria, Piotr Godyń, +Marianna, Jan Pater.

11:00     +Franciszek Cyran i jego rodziców.

11:00     +Janina Pochopień.

       15:30 RÓŻANIEC

16:00     W intencji dzieci i członków Róży św. Beretty Molli

               o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.