Ogłoszenia Duszpasterskie 2 niedziela po Narodzeniu Pańskim

Ogłoszenia Duszpasterskie 2 niedziela po Narodzeniu Pańskim. Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte jak w niedzielę. W przyszłą niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego.

Do 15 Stycznia nie będzie transmisji Parafialnej Mszy Świętej              

2. W nowym roku zasadniczo w każdą niedzielę będziemy o godzinie 09:00 Odprawiać Mszę świętą w intencji Parafian i sprzątających kościół.

3. Rozstrzygnięcie wirtualnego Konkurs kolęd prezentowanego przez parafialną stronę Facebooka w niedzielę 17. 01.2021. Zapraszamy do wspólnego kolędowania i głosowania.

4. Wizyta duszpasterska zwana „Kolędą” z racji epidemii, będzie jak wspomniano w liście do Parafian spotkaniem na Mszy świętej. W kościele będziemy modlić się za wszystkich naszych Parafian. Msze będą sprawowane przez cały Styczeń o godzinie 17:00 i 18:00.

Będzie można zabrać sobie święconą wodę by poświęcić nią mieszkanie, proszę zatem zabrać ze sobą wygony pojemniczek.

Wykaz sugerowanych rejonów Parafii jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej Parafii.

Jeżeli ktoś nie może przybyć w proponowanym terminie, zapraszamy na inny dogodny termin.

5. Dziękujemy Grupie XVIII z Nowej Góry: Teresa, Wiktoria Kot, Halina, Wojciech Adamczyk, Piotr Skotniczny,, Wanda Hucherko, Grażyna Dzwigaj za posprzątanie naszej świątyni i złożenie ofiary 220zł.

       Na przyszły tydzień zapraszamy XIX grupę z Nowej Góry, rodziny: Gleń, Dura, Marchewka, Kramarz, Kasprowicz, Drożdż, Ćwikła, Chojnacki, Zawierucha, Steczkowski, Janicki.

6. Na nowy tydzień życzymy dzieciom i młodzieży zasłużonego wypoczynku od szkolnych obowiązków a wszystkim parafianom i gościom Bożych Łask.                       

                                                           Ks. Krzysztof Główka – proboszcz