Ogłoszenia 14.06.2020

XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020

1. Dziś procesja eucharystyczna o godz. 16:00, Msza św. o godz. 16:30.
    Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

Codziennie pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Do końca oktawy Bożego Ciała (czyli do czwartku) litanię do Serca Pana Jezusa odmawiamy w czasie procesji po Mszy Świętej wieczornej.

1. Dziękujemy serdecznie wszystkim którzy przyczynili się do pięknego uczczenia Pana Jezusa Eucharystycznego podczas Uroczystości Bożego Ciała.
    Dziękujemy zwłaszcza tym, którzy przygotowali ołtarze, dziękujemy strażakom za obecność i wystawienie pocztów sztandarowych podczas procesji, dziękujemy dzieciom które sypały kwiaty i dzwoniły dzwonkami oraz ich rodzicom.
    Dziękujemy Służbie Liturgicznej, Scholi oraz panu Organiście i panu Kościelnemu.

2. Dziękujemy XIII grupie rodzin z Miękini za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła I grupę ze Stawisk:
Kolibaj, Malczyk, Kłosowski, Koratarz, Ćwikła, Matusik, Wójcik, Łuczkoś, Kłeczek, Kolibaj, Gleń, Tarasin, Wójcik

• Środa – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  • Czwartek – zakończenie oktawy i ostatnia procesja po Mszy Świętej o 18:00
  • Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie obowiązuje post)
  • Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

1. W najbliższą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 16:30 młodzież z klas ósmych rozpocznie Triduum przygotowawcze przed przyjęciem sakramentu Bierzmowania.

2. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00 zostaną rozdane upominki dla dzieci, które zrobiły w tym roku palmy, różańce oraz zbierały naklejki za udział w niedzielnych Mszach Świętych. Prosimy przynosić książeczki z naklejkami do zakrystii.

3. W przyszłą niedzielę będzie składka na potrzeby parafii.
    Za wszystkich mieszkających na terenie naszej parafii i za ofiarodawców modlimy się szczególnie na Mszy Świętej we wtorek o 6:30.