Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania

Ogłoszenia – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 21.04.2019

1. O godz. 16:00 Nieszpory. Msza św. o godz. 16:30.
  2. Dziękujemy XIX i XX grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątania kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XXI grupę z Nowej Góry: Węgrzyn, Sapiechowska, Piórko, Wójcik, Czech, Chwast, Rozmus, Góral, Grabowski, Bodzęta, Piórko, Dura, Smółka, Godyń.

1. Jutro porządek Mszy św. jak w niedzielę. Składka na UJPII w Krakowie.
  2. 14 rodzinom z naszej parafii, które są w trudnej sytuacji życiowej, przekazaliśmy paczki żywnościowe. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, właścicielom sklepów, kierownikom sklepów za umożliwienie zbiórek, a Grupie Charytatywnej za przygotowanie paczek i dostarczenie rodzinom.
  3. Przy Cmentarzu utworzyliśmy nowy plac do parkowania samochodów 50 m szeroki i 30 metrów długi,  może zaparkować na nim około 100 samochodów. Kosztuje to 20 000 zł zapłaciliśmy dopiero 10 000 zł., ponieważ zakupiliśmy już nowy silnik i dmuchawę do organów i  zapłaciliśmy za to 10 000 zł. Wszystkim którzy złożyli ofiary dzięki którym mogliśmy do tej pory zrealizować te inwestycje składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie rodziców młodzieży klas VIII, która 11 maja przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.
  5. Parafia św. Marcina w Krzeszowicach zaprasza na Krzeszowicki „Wieczór Chwały”. Będzie to nabożeństwo poświęcone Bożemu Miłosierdziu. Odbędzie się w wigilię Święta Bożego Miłosierdzia, w sobotę 27.04 o godz. 19:00.
  6. Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznika „Miłujcie się!”.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia tego Wielkiego Tygodnia. Szczególnie dziękujemy panu Organiście, panu Kościelnemu, Strażakom, Lektorom i Ministrantom, Scholi, osobom sprzątającym kościół oraz tym, którzy przygotowali Ciemnicę i Grób Pański.
  8. Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy błogosławionych Świąt!