Ogłoszenia duszpasterskie 20.01.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II Niedziela Zwykła   20.01.2019

1. O godz. 16- tej Różaniec. Msza św. o godz. 16:30.

1. Dziękujemy VI grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy,  o posprzątanie kościoła VII grupę z Nowej Góry:

Lasoń, Mirek, Górka, Godyń, Gołas, Piórko, Michalski, Jawień, Malczyk, Domka, Bodzęta, Standera, Standera

1. Konkurs kolęd dla dzieci odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 11:00.

1. KALENDARZ LITURGICZNY
  • Poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  • Czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego bpa i dra Kościoła
  • Piątek – święto Nawrócenie św. Pawła Apostoła
  • Sobota – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

1. Za rodziny które przyjęły księdza po kolędzie będzie odprawiona Msza św. dziś o godz. 16:30 o błogosławieństwo Boże.

Dziękując za ofiary składane przy tej okazji,  informujemy że zgodnie z decyzją ks. Arcybiskupa 25 % otrzymanych ofiar księża przekazują na pomoc w leczeniu księży chorych i pomoc księżom emerytom.

1. Jeżeli są w naszej parafii osoby po III klasie gimnazjum lub dorosłe, które jeszcze nie otrzymały Sakramentu Bierzmowania – to prosimy, by zgłosiły się do kancelarii.

1. Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego” – w przyszłą niedzielę będzie dołączona płyta z filmem religijnym.