Ogłoszenia duszpasterskie 13.01.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13.01.2019

1. O godz. 16:00 Różaniec. Msza św. o godz. 16:30.
  2. Dziękujemy V grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy,  o posprzątanie kościoła VI grupę z Nowej Góry:

Ornacki, Rzepka, Mazur, Jedynak, Rogozik, Adamczyk, Chucherko, Bytom, Rozmus Święszek, Bodzęta.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 opłatek dla ludzi samotnych, chorych, wszystkich

chórzystów – prosimy o pomoc w przybyciu na to spotkanie. Opłatek będzie w nowej salce w Domu Parafialnym.

1. Konkurs kolęd dla dzieci odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.

W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii

1. Z uwagi na to, że są uczniowie szkół średnich, którzy wypisują się z lekcji religii przypominamy rodzicom, że uczęszczanie młodzieży na katechizację to droga do wychowania religijnego. To warunek, by być Ojcem chrzestnym. Ukończenie katechizacji w szkole średniej to jeden z warunków niezbędnych do zawarcia Sakramentu Małżeństwa.
  2. Wizyta Duszpasterska Nowa Góra.

14 stycznia
(poniedziałek ) Osiedle Kolonia, od p. Ornackich do p. Lasoniów

15 stycznia (wtorek ) Wzgórze od p. Lasoniów do p. Widynów

16 stycznia (środa)  ul. Czernieńska od Kamienicy w Rynku

17 stycznia (czwartek) Krakowska, od p. Kitów do p. Radzik

18 stycznia (piątek) ul. Krakowska, od p Kurkowskiej do p. Klocek

Początek od godz. 9:00. Młodzież i dzieci prosimy, by przygotowały zeszyty z lekcji religii.

1. Do odebrania w Zakrystii jest zegarek znaleziony w naszym kościele w ubiegłą niedzielę.
    Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”.