Ogłoszenia duszpasterskie 08.04.2018r.

Dzisiaj 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 700 zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego     w naszej Parafii. Dziękujemy dekoratorom za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pana Jezusa, dziękujemy Panu Kościelnemu i Liturgicznej Służbie Ołtarza za posługi pełnione podczas nabożeństw, dziękujemy chórowi i solistom pod przewodnictwem Pana Organisty za oprawę muzyczną nabożeństw, dziękujemy strażakom za wartę pełnioną przy Grobie, za udział w liturgii wigilii paschalnej oraz za wystawienie pocztów sztandarowych i udział w procesji rezurekcyjnej, dziękujemy górnikom za wystawienie pocztu sztandarowego podczas rezurekcji. Bóg zapłać! Dziękczynienie kierujemy także do ofiarodawców z 16 grupy sprzątającej z Nowej Góry za ufundowanie nowego Paschału, a do rodziców młodzieży, która przyjęła Bierzmowanie za ufundowanie świecznika pod paschał. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać!

Dziękujemy XI grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XII grupę rodzin z Nowej Góry: Karecki, Szmagier, Kramarz, Wikliński, Dybał, Rozmus, Kaczara, Kaczara, Lasoń, Lasoń, Wójcik

PONIEDZIAŁEK – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

W piątek (13. 04) o godz. 1900 w auli parafialnej będzie spotkanie dla rodziców przed Uroczystością I Komunii św.

W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 900 będzie spotkanie dla uczniów klas 7           w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.