Ogłoszenia duszpasterskie 03.06.2018r.

Dzisiaj 9 Niedziela zwykła, I Niedziela miesiąca, po Mszach św. adoracja Pana Jezusa           w Najświętszym Sakramencie, po Mszy św. o godz. 700 zmiana tajemnic różańcowych.          O godz. 1600 procesja w oktawie Bożego Ciała.

Dziękujemy serdecznie wszystkim którzy przyczynili się do pięknego uczczenia Pana Jezusa Eucharystycznego podczas Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy zwłaszcza tym, którzy przygotowali ołtarze, dziękujemy strażakom i górnikom za obecność i wystawienie pocztów sztandarowych podczas procesji, dziękujemy dzieciom, które sypały kwiatki            i dzwoniły dzwonkami oraz ich rodzicom, dziękujemy Służbie Liturgicznej, Panu Organiście i Panu Kościelnemu. Wszystkim wyrażamy naszą wdzięczność za udział w tej pięknej modlitwie. Niech Wam Bóg wynagrodzi.

Dziękujemy XIX grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XX grupę rodzin z Nowej Góry: Ornacka, Kramarz, Kramarz, Ćwikła, Gleń, Chojnacki, Chojnacki, Zawierucha, Bodzęta, Kasprowicz, Dura, Ryś, Sieczkowska, Zajega, Sporysz, Kramarz, Kurdziel.

PIĄTEK – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

SOBOTA – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

Do czwartku po wieczornych Mszach św. będą się odbywały procesje w Oktawie Bożego Ciała.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 900 będzie spotkanie dla uczniów klas 7           w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.