Ogłoszenia duszpasterskie 02.09.2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XXII – Niedziela Zwykła – 02.09.2018

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy Świętej jest adoracja Pana Jezusa
    w Najświętszym Sakramencie. Po Mszy Świętej o godz. 7:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Dziękujemy IX grupie rodzin z Miękini za posprzątanie kościoła.
  3. Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła X grupę z Miękini: Wójcik, Janik, Janik, Lacher, Tarabuła, Kowala, Dudek, Dudek Luzar, Górak, Jędrzejek, Ring, Kurdziel, Godyń.
  4. KALENDARZ LITURGICZNY:
  • Poniedziałek               wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8:00,
następnie     rozpoczęcie w szkole w Miękini o 9:30

• Piątek          pierwszy piątek miesiąca, spowiadamy od godz. 6:00 rano i popołudniu
    od godz. 17:00.

Do chorych pojedziemy w sobotę od godz. 8:00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

• Sobota         Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  1. Przy cmentarzu powiększyliśmy plac na parkowanie samochodów. Kosztuje to 2 tys. zł.
  2. Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”.
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc w drogim leczeniu 10-letniego Kamila.
  4. W przyszłą niedzielę dzieci obecne na Mszy Świętej w kościele parafialnym otrzymają specjalne książeczki do zbierania naklejek za obecność na niedzielnych Eucharystiach w ciągu roku. Pod koniec czerwca zostaną rozdane nagrody za systematycznie uzupełniane książeczki.