Ogłoszenia 29.03.2020

Ogłoszenia – V Niedziela Wielkiego Postu – 29.03.2020

1. Gorzkie Żale o godz. 15:00, Droga Krzyżowa po Gorzkich Żalach i Msza Święta o 16:30.
    Msza Święta o godz. 11:00 oraz Gorzkie Żale będą transmitowane przez Internet.
  1. Dziękujemy I grupie rodzin z Miękini za posprzątanie kościoła.
    O posprzątanie na przyszłą niedzielę prosimy II grupę z Miękini: Trzaska, Kurdziel, Urbanik, Cieciak, Wyrwa, Grochal, Bodzenta, Nowak, Noworyta.
  2. W związku ze zmianą czasu z zimowego na letni, od poniedziałku Msze Święte w tygodniu będą o godz. 18:00. Wcześniej
    o 17:30 jest adoracja.

Ksiądz Abp Marek Jędraszewski przedłużył dyspensę od udziału w niedzielnej Mszy Świętej do odwołania.

Porządek Mszy Świętych i nabożeństw w naszym kościele się nie zmienia, ale może w nich uczestniczyć jedynie 5 osób. Ze względu na to, że w niedziele, a także w tygodniu wieczorem na Mszach Świętych są dwie intencje, to prosimy, by z każdej rodziny, która zamówiła intencję przychodziły tylko po dwie osoby.

1. Spowiedź w naszej parafii jest codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą. W tych wyjątkowych okolicznościach istnieje również możliwość umówienia się indywidualnie z księdzem na spowiedź w salce (z zachowaniem norm bezpieczeństwa i odległości penitenta od księdza). Ks. Proboszcz – 668 693 966, ks. Zbigniew – 517 707 453.
  2. Konkurs na najpiękniejszą palmę: prosimy, aby zdjęcie z wykonaną palmą oraz Autorem/Autorami wysłać na maila parafialnego parafianowagora@gmail.com. Zdjęcia umieścimy na stronie parafii. Nagrody zostaną rozdane po epidemii.

• Pierwszy Czwartek – Godzina Święta o godz. 17:00 (transmitowana przez Internet).
  • Pierwszy Piątek – spowiedź rano od godz. 6:00 i popołudniu od godz. 17:00. Droga Krzyżowa będzie tylko o 17:30 (transmitowana przez Internet).
  • Pierwsza Sobota – do chorych pojedziemy od godz. 8:00. Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi od godz. 17:00 (transmitowane przez Internet).
  1. Przypominamy o apelu, by codziennie o godz. 20:30 odmawiać Różaniec w intencji zahamowania epidemii. Księża modlą się kościele, natomiast wszystkich parafian prosimy, by robili to w duchowej łączności w swoich domach.
  2. Dziękujemy za wszystkie ofiary. Dzięki ofierze kilku anonimowych parafian możemy w tym miesiącu spłacić wszystkie należności parafii.
  3. Ze względu na to, że na święta trzeba w kościele przygotować Ciemnicę i Grób Pański (w normalnych czasach się o tym nie mówi) zwracamy się z prośbą do tych rodzin, które mogą przekazać jakąś ofiarę pieniężną na pokrycie kosztów związanych z funkcjonowaniem kościoła i parafii (oświetlenie, woda, wywóz śmieci z cmentarza, zapłata dla służby kościelnej). Z góry dziękujemy za złożone ofiary.
    Konto bankowe:
    66 8612 0003 0000 0000 2235 0001
    Za wszystkich parafian i ofiarodawców modlimy się szczególnie na Mszy Świętej we wtorek o godz. 6:30.