Ogłoszenia 26.05.2019

Ogłoszenia – VI Niedziela zwykła – 26.05.2019

1. Nabożeństwo majowe o godz.16:00, Msza św. o godz.16:30.

1. Dziękujemy I grupie rodzin z Miękini za posprzątanie kościoła.
    Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła rodziców dzieci, które przystąpią do
    I Komunii Świętej w niedzielę 2 czerwca o godz.11:00.

• Poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa
  • Środa – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
  • Piątek – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  • Sobota – wspomnienie św. Justyna, męczennika

1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17:00 Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N.M.P.
    Po Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa (Nabożeństwo czerwcowe).
  2. Próby przed I Komunią Świętą będą od poniedziałku do czwartku po Mszy Św. o godz. 18:00. W sobotę o godz. 10:00 odbędzie się spowiedź dla dzieci, które w niedzielę przystąpią do I Komunii Św. oraz dla ich rodziców, chrzestnych, rodzeństwa itd.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 zebranie rodziców klas IV w Salce w Domu Parafialnym. Dzieci będą obchodzić  pierwszą rocznicę Komunii Św. 09 czerwca o godz. 11:30 na sumie odpustowej ku czci Zesłania Ducha Świętego.

1. Zgodnie z sugestiami młodzieży (klasy VI, VIII i Gimnazjum) otwieramy „Salkę” także w piątek od godz. 1500 do 1900. Dlatego prosimy o pomoc w dyżurze w godzinach 1730 – 1830  (chętni niech się zgłaszają do ks. Zbigniewa).

1. Artyści z koła wokalnego i teatralnego zapraszają na spotkanie ze znanymi bajkami
    (tzw. „Salonik Artystyczny”), czyli występy uczniów, które odbędą się w piątek 31.05
    o godz. 1800 w Sali Centrum Kultury i Sportu w rynku w Nowej Górze.

1. Zachęcamy do kupowania i czytania „Gościa Niedzielnego”.