OGŁOSZENIA 24.02.2019

Ogłoszenia – VII Niedziela Zwykła – 24.02.2019

1. O godz. 16:00 Nieszpory. Msza św. o godz. 16:30.
  2. Dziękujemy XI grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątania kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XII grupę z Nowej Góry: Karecki Szmagier, Kramarz,  Wikliński, Dybał, Rozmus,  Kaczara, Lasoń,  Lasoń,  Wójcik

1. W Pierwszy Piątek miesiąca spowiadamy rano od godz. 6:30 i po południu od godz.15:30. Ponieważ do spowiedzi na Pierwsze Piątki przychodzi dużo uczniów klas VI, VII, VIII – co nas bardzo cieszy – i młodzież ta po Mszy św. ma spotkanie – to do spowiedzi wielu z nich, przychodzi tuż przed Mszą św. dlatego rozpoczęcie Mszy św. się przeciąga. Z tego powodu prosimy młodzież, ale także starszych, by do spowiedzi przychodzić już od godz. 15:30. Msze św. będziemy rozpoczynać o godz. 17:00 – tych którzy nie zdążą się wyspowiadać przed rozpoczęciem Mszy św. wyspowiadamy po Mszy św.

Do chorych  pojedziemy w sobotę od  godz. 8:00.

1. Pierwsza Sobota miesiąca –  o godz. 16:00 Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszamy na krótkie spotkanie do Salki w Domu Parafialnym rodziców ministrantów, lektorów, dzieci i młodzieży należących do scholii.
  3. Nabożeństwo 40 – godzinne, wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie będzie po Mszy św. o godz. 11:00 do godz.16:00.
  4. Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”.