Ogłoszenia 23.06.2019

Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 23.06.2019

1. O godz.16:00 procesja w oktawie Bożego Ciała, w tygodniu po wieczornej Mszy Świętej.
  2. Dziękujemy IV grupie rodzin z Miękini za posprzątanie kościoła.
    Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła V grupę rodzin z Miękini: Palimąka, Wójcik, Krysiak, Urbańczyk, Kurdziel
  3. Dziękujemy serdecznie wszystkim którzy przyczynili się do pięknego uczczenia Pana Jezusa Eucharystycznego podczas Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy zwłaszcza tym, którzy przygotowali ołtarze, dziękujemy strażakom i górnikom za obecność i wystawienie pocztów sztandarowych podczas procesji, dziękujemy dzieciom które sypały kwiaty i dzwoniły dzwonkami oraz ich rodzicom.
    Dziękujemy Służbie Liturgicznej, ks. Zbigniewowi oraz panu Organiście i panu Kościelnemu. Podczas procesji korzystaliśmy z nowego, przenośnego nagłośnienia. Wszystkim wyrażamy naszą wdzięczność za udział w tej pięknej modlitwie. Niech Wam Bóg wynagrodzi.

• Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
  • Czwartek – zakończenie oktawy Bożego Ciała – ostatnia procesja Eucharystyczna po Mszy św.
    o godz.18:00.
  • Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (w tym dniu nie ma postu)
  • Sobota – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
    Msze św. o godz. 6:30 9:00 i 18:00
  1. W dniach od 28.06 do 14.07 ks. Zbigniew będzie prowadził rekolekcje dla Oazy Rodzin w Koszalinie, a w tym czasie w naszej parafii będzie go zastępował ks. mgr Szymon Miłek – Neoprezbiter (wyświęcony w tym miesiącu kapłan pochodzący z Rudawy).
  2. Od 03.08 do 11.08 dzieci i młodzież zaangażowana w scholę i służbę liturgiczną w naszej parafii (w sumie 20 chętnych osób) będzie uczestniczyła w organizowanym przez naszą parafię wakacyjnym wypoczynku nad Morzem Bałtyckim w Jastarni.
    Spotkanie informacyjne dla rodziców odbędzie się w niedzielę 21.07.
  3. Nagrody dla dzieci za zbierane obrazki zostaną rozdane w czwartek na zakończeniu oktawy Bożego Ciała.

1. Zachęcamy do kupowania i czytania „Gościa Niedzielnego”.