Ogłoszenia 22.03.2020

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu – 22.03.2020

1. Gorzkie Żale o godz. 15:00, Droga Krzyżowa o 16:00 i Msza Święta o 16:30.
    Msza Święta o godz. 11:00 oraz Gorzkie Żale będą transmitowane przez internet.

1. Dziękujemy II grupie rodzin z Paryża za posprzątanie kościoła.
    O posprzątanie na przyszłą niedzielę prosimy I grupę z Miękini: Łagan, Grabowski, Bodzenta, Gregorczyk, Bodzenta, Wójcik, Doła, Bodzenta
  2. Od PONIEDZIAŁKU na stronie parafialnej zostaną publikowane nauki rekolekcyjne, które ks. Bartosz Zaborowski wygłosi dla naszej parafii.
    Msze Święte o 6:30 i 17:00. Pół godziny przed każdą Mszą Świętą jest okazja do spowiedzi.

WTOREKspowiedź parafialna
godz. 8:00 – 12:00 (przerwa 10:00-10:30) oraz 14:00 – 17:00 (przerwa 15:00-15:30).

ŚRODA odwiedziny chorych od godz. 8:00 (prosimy zgłaszać ich w zakrystii, kancelarii
lub telefonicznie).
W tym dniu również Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszach Świętych o 6:30 oraz
17:00 będzie możliwość dołączenia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego
(dziewięciomiesięcznej modlitwy za dziecko poczęte, a zagrożone aborcją).

1. W Piątek droga krzyżowa o 16:30 (transmitowana przez internet) oraz o 19:00.
  2. W zakrystii są do nabycia Baranki Wielkanocne.
  3. Przypominamy o apelu, by codziennie o godz. 20:30 odmawiać Różaniec w intencji zahamowania epidemii. Księża modlą się kościele, natomiast wszystkich parafian prosimy, by robili to w duchowej łączności w swoich domach.
  4. W ostatnim tygodniu zainstalowaliśmy ogrzewacz na ciepłą wodę w toaletach w auli, doprowadziliśmy światłowód do plebanii i dzięki temu usprawniona zostanie komunikacja z Kurią oraz internetowy przekaz informacji parafialnych. Zostało również założone odgromienie na domu parafialnym co kosztuje 6 tys. zł (w przyszłości trzeba to zapłacić).

1. W tych trudnych dniach zwracamy się z prośbą do tych rodzin, które mogą przekazać jakąś ofiarę pieniężną na pokrycie kosztów związanych z funkcjonowaniem kościoła i parafii (oświetlenie, woda, wywóz śmieci z cmentarza, zapłata dla służby kościelnej). Z góry dziękujemy za złożone ofiary.
    Za wszystkich parafian i ofiarodawców modlimy się szczególnie na Mszy Świętej we wtorek o godz. 6:30.

1. Przypominamy, że w następną niedzielę nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni.