Ogłoszenia 17.03.2019

Ogłoszenia – II Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019

1. Droga Krzyżowa o godz. 15:30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16:00.
    Dziś na Gorzkich Żalach składka przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  2. Dziękujemy XIV grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątania kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XV grupę z Nowej Góry:
Gaweł, Łabaj, Kubina, Sobański, Skowronek, Gaj, Chucherko, Chucherko,  Pabis,  Malec, Ornacka, Suska, Wałęga, Koryczan, Mirek, Czech, Czech

WE WTOREK – Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP

1. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16:30, a także wieczorem o godz. 19:00 przygotowana i prowadzona przez młodzież.
  2. W Zakrystii są już „BARANKI WIELKANOCNE –Caritas”, cena jednego baranka to 6 zł.
  3. Dziękujemy Strażakom z Nowej Góry i z Woli Filipowskiej (którzy posiadają podnośniki) za obcięcie dużych gałęzi na drzewach wokół kościoła.
  4. Informujemy, iż złodzieje ukradli trzy rynny miedziane z kościoła (nasza parafia jest jedyna, w której zachowały się jeszcze miedziane rynny, we wszystkich sąsiednich kościołach już dawno takie rynny pokradziono).
  5. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek przed kościołem na pomoc w leczeniu
    siedmioletniego Filipa, który urodził się z licznymi wadami: jedną krótszą nogą, jedną nerką, trzeba go sztucznie karmić.
  6. Spotkanie rodziców klas III, które przygotowują się do I Komunii św. będzie w przyszłą niedzielę (24.03) po Mszy św. o godz. 11:00 – w salce w nowym Domu Parafialnym.
  7. Dziś otworzyliśmy w Auli, przy kościele „SALKĘ” na spotkania. Zapraszam każdego kto jest na Mszy św. aby wszedł i zobaczył jak została przygotowana i zabrał ze sobą z „SALKI” obrazek :

Dorosłych prosimy by zabierali obrazek Św. Jana Pawła II z modlitwą do Ducha św. której w dzieciństwie nauczył Go jego Ojciec i którą codziennie odmawiał przez całe życie.

Młodzież prosimy, by zabrała obrazek z „Zesłaniem Ducha Świętego”.

Dla dzieci jest obrazek z Aniołem Stróżem i modlitwą do Niego. Dla dzieci są przygotowane cukierki, niech każde zabierze przynajmniej jeden.