Ogłoszenia 16.02.2020

Ogłoszenia – VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020

1. O godz. 16:00 Różaniec i Msza Święta o 16:30.
  2. Dziękujemy XVIII grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.
    O posprzątanie na przyszłą niedzielę prosimy XIX grupę z Nowej Góry: Gleń, Łuszcz Kawala, Chucherko, Fitek, Słonina, Dźwigaj, Cywiński, Kot, Katarzyński, Katarzyński, Adamczyk, Klima

• Sobota – Święto Katedry św. Piotra, apostoła
  1. Dziś jest składka na potrzeby naszej parafii. Zostanie ona przeznaczona szczególnie na wypłacenie wszystkich zobowiązań, jakie nasza parafia ma za ubiegły rok na rzecz Seminarium, Misji, Funduszu na rzecz księży emerytów i chorych. Za każdą, nawet niewielką ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
    Za wszystkich, którzy mieszkają w naszej parafii oraz za ofiarodawców odprawiamy Mszę Świętą w każdy wtorek o godz. 6:30.
  2. Zakupiliśmy komże dla ministrantów, lektorów a także dla księży (są one potrzebne szczególnie w czasie parafialnych uroczystości, gdy przyjeżdża więcej księży gości). Odświeżyliśmy również kilka ornatów.

W każdym miesiącu parafia ponosi pewne opłaty za funkcjonowanie kościoła: ogrzewanie, oświetlenie, woda używana przy sprzątaniu, śmieci (zwiędłe kwiaty), pranie bielizny kielichowej, świece, wino, komunikanty.

1. Nabożeństwo 40-godzinne rozpoczyna się po Mszy Świętej o godz. 11:00 i trwa do godz. 16:00. Na godz. 13:00 zapraszamy szczególnie mieszkańców Miękini, na 14:00 mieszkańców Czernej-Wzgórza i na 15:00 Różę mężczyzn.
  2. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19:00 w salce przy plebanii.
  3. Spotkanie Grupy Charytatywnej odbędzie się w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  4. Zachęcamy do czytania i kupowania „Gościa Niedzielnego”.