Ogłoszenia 15.09.2019

Ogłoszenia – XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019

1. Nieszpory o godz. 16:00, Msza św. o godz.16:30.
  2. Dziękujemy III grupie rodzin z Stawisk za posprzątanie kościoła.
    Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie I grupę z Czernej: Ciombor Maria, Godyń Elżbieta, Bartosz, Monika, Parandyk Aneta, Buchwald Zofia, Furmanik Agata, Maciej, Julia, Kurdziel Maria, Zygmunt, Wożniak Teresa.

• Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza – papieża i Cypriana – biskupa.
  • Środa – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
  • Czwartek – wspomnienie św. Januarego – biskupa i męczennika
  • Piątek – wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon – prezbitera, Pawła Chong Hasang i towarzyszy
  • Sobota – święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty
  1. Parking przy naszym cmentarzu został powiększony o następne 100 miejsc.
  2. Przy pracach w prezbiterium okazało się, że odpada tynk i trzeba dokonać głębszej renowacji niż tylko malowanie. (poprawiono otynkowanie
    i odmalowano prezbiterium). Pomalowana została też kapliczka św. Barbary, która znajduje po prawej stronie przy wejściu do kościoła.
  3. Spotkanie dla Rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (klasy VI, VII i VIII) odbędzie się w przyszłą niedzielę (22.09.2019) po Mszy Świętej o godz. 11:00.
  4. Organizujemy wyjazd na Pielgrzymkę Żywego Różańca do Łagiewnik w sobotę 28.09. Planowany wyjazd spod kościoła o godz. 8:30. W planie m.in. wspólny Różaniec oraz Msza Święta pod przewodnictwem Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii do przyszłej niedzieli.

1. Również w sobotę 28.09. zapraszamy wszystkie osoby w podeszłym wieku i chorych na Mszę Świętą połączoną z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 11:00. Po Mszy Świętej zapraszamy na poczęstunek do salki przy plebanii. Opiekunów tych osób prosimy o pomoc transporcie do kościoła.

1. Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”.