Ogłoszenia 14.07.2019

Ogłoszenia – XV Niedziela zwykła – 14.07.2019

1. O godz.16:00 Różaniec. Msza św. o godz.16:30.
  2. Dziękujemy VI grupie rodzin z Miękini za posprzątanie kościoła.
    Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła VII grupę rodzin z Miękini: Godyń, Godyń, Danecki, Zajega, Kurdziel, Zwoliński, Gędłek, Bolech, Bodzęta, Wójcik.

• Poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  • Wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  • Czwartek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana
  • Sobota – wspomnienie bł. Czesława, kapłana
  1. W środę od rana można składać złom ELEKTRYCZNY ­­– ELEKTRONICZNY (np. stare pralki, telewizory, komputery, żelazka) na parkingu w pobliżu bramy prowadzącej na plac kościelny.
    ZŁOM ZOSTANIE ZABRANY W CZWARTEK O GODZ. 10:30.
  2. MOŻNA KUPIĆ „ALBUM” z pięknymi zdjęciami wnętrza naszego kościoła, krótką historia naszej PARAFII (także w języku angielskim). W ten sposób przedstawiono wszystkie PARAFIE naszego DEKANATU (14 parafii), ale też parafie z 7 sąsiednich DEKANATÓW. Album kosztuje 80 zł. Można go kupić w zakrystii, kancelarii, a także na plebanii.

1. PRZYPOMINAMY ŻE W CZASIE WAKACJI KANCELARIA PARFIALNA JEST CZYNNA W ŚRODĘ OD 19:00 DO 20:00 ORAZ W SOBOTĘ OD 8:00 DO 9:00.

2. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii. Zakupiliśmy przenośne NAGŁOŚNIENIE, które jest niezbędne na procesjach. ale przede wszystkim na CMENTARZU podczas pogrzebów. Jesteśmy teraz zadłużeni, ale z czasem wypłacimy wszystkie nasze należności.
  3. W przyszłą niedzielę (21.07) po Mszy Świętej o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci i młodzieży wyjeżdżających w sierpniu do Jastarani.
  4. Zachęcamy do kupowania i czytania „Gościa Niedzielnego”.