Ogłoszenia 12.05.2019

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna – 12.05.2019

1. Nabożeństwo Majowe o godz. 16:00. Msza św. o godz. 16:30.
  2. Dziękujemy rodzicom młodzieży kl. VIII-która przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania za posprzątanie i udekorowanie kościoła oraz za dar ołtarza złożony z tej okazji.
    Przede wszystkim dziękujemy za to, że doprowadzili swoje dzieci do Sakramentu Bierzmowania – wypełniając swoje zobowiązanie ze Chrztu Św. i Sakramentu Małżeństwa, aby po katolicku wychowywać swoje potomstwo.
    Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przyjęcia sakramentu Bierzmowania przez młodzież. Szczególne podziękowania dla Rodziców, Dziadków Wychowawców i Księży, którzy prowadzili przygotowania. Młodzież co miesiąc spowiadała się, uczestniczyła we Mszach Świętych i nabożeństwach, poznawała treści związane z wyznawaną przez nas wiarą. Módlmy się, aby ten Sakrament stał się dla młodych impulsem do dalszego prowadzenia życia w wierze.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła II grupę rodzin z Paryża:

Zarzycki, Kubaty, Kłeczek, Blecharz, Witkowski, Rozmus, Harwes, Malczyk, Kluska, Michalski, Kłeczek, Nowakowski

• Poniedziałek – wspomnienie N.M.P. z Fatimy
  • Wtorek – święto św. Macieja Apostoła
  • Czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, męczennika i głównego patrona Polski
  1. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.
  2. Nagłośnienie kościoła, które było zakładane w latach 60 –tych (podobnie jak instalacja elektryczna) przestało prawidłowo działać. Musieliśmy zainstalować nowy nowoczesny wzmacniacz, pięć nowoczesnych mikrofonów, podłączyć mikrofon pana organisty kablem ze wzmacniaczem. Cały ten nowoczesny sprzęt będzie do wykorzystania przy zakładaniu nowego nagłośnienia. Firma, która założyła to zastępcze nagłośnienie wyraziła zgodę że będzie otrzymywać zapłatę w miarę zebranych środków przez Parafię. Wszystkie te elementy nagłośnienia kosztują 16 000 zł.
  3. Do zabrania do domów jest Gazeta Diecezjalna, która poświęcona jest pierwszej pielgrzymce św. Jana Pawła II do naszej ojczyzny, która miała miejsce 40 lat temu.

1. W sobotę 18 maja o godz. 8:00 młodzież bierzmowana jedzie na pielgrzymkę dziękczynną do Częstochowy. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.