Ogłoszenia 09.02.2020

Ogłoszenia – V Niedziela Zwykła – 09.02.2020

1. O godz. 16:00 Różaniec i Msza Święta o 16:30.
  2. Dziękujemy XVII grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.
    O posprzątanie na przyszłą niedzielę prosimy XVIII grupę z Nowej Góry: Dura, Freiberg, Lasoń, Chucherko, Dyląg, Kurdziel, Kurdziel, Michalski, Michalski, Głowacz, Filo

• Poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  • Wtorek – wspomnienie N.M.P. z Lourdes
  • Piątek – święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy

1. Rekolekcje wielkopostne będą w tym roku od niedzieli 22 marca do środy 25 marca. Poprowadzi je ks. Bartosz Zaborowski, duszpasterz posługujący w Nowej Hucie.
  2. Sakrament Bierzmowania młodzież z klas VIII przyjmie 26 marca o godz. 17:00 z rąk
    Stanisława Dziwisza. Prosimy o modlitwę za tą młodzież oraz za ich rodziny, a szczególnie za rodziców, aby mieli świadomość co ma się dokonać w ich sercach i duszach.
  3. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19:00 w salce przy plebanii.
  4. Uzgadniamy zakup terenu na powiększenie nowego cmentarza. Za ogrzewanie kościoła prądem mamy zapłacić do 14 lutego 2 550 zł.
  5. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii. Wszystkich, którzy mają taką możliwość prosimy o szczególną pomoc i ofiarność, ponieważ jeszcze nie wypłaciliśmy wszystkich zobowiązań, jakie nasza parafia ma za ubiegły rok na rzecz Seminarium, Misji, Funduszu na rzecz księży emerytów i chorych. Za każdą, nawet niewielką ofiarę, która pozwala nam wyjść z parafialnych długów składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
    Za wszystkich, którzy mieszkają w naszej parafii oraz za ofiarodawców odprawiamy Mszę Świętą w każdy wtorek o godz. 6:30.
  6. Rozpoczyna się Nabożeństwo 40-godzinne. Po Mszy Świętej o godz. 11:00 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 16:00. Jest propozycja, aby przez pół godziny adorację prowadziły wyznaczone grupy. Na godz. 13:00 zapraszamy szczególnie Róże modlące się za swoje dzieci, na 14:00 mieszkańców Paryża i na 15:00 mieszkańców Stawisk.
  7. Zachęcamy do czytania i kupowania „Gościa Niedzielnego”.