Ogłoszenia 08.12.2019

Ogłoszenia – II Niedziela Adwentu – 08.12.2019

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

1. Popołudniu Różaniec o godz.16:00 i Msza Święta o 16:30.
    Roraty odbywają się od poniedziałku do soboty o godz. 6:30 rano.
  2. Dziękujemy VI grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.
    Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła VII grupę z Nowej Góry: Lasoń, Mirek, Górka, Godyń, Gołas, Piórko, Michalski, Jawień, Malczyk, Domka, Bodzenta, Standera.

• Środa – wspomnienie św. Damazego, papieża
  • Czwartek – wspomnienie N.M.P. z Guadalupe
  • Piątek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy
  • Sobota – wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła
  1. W przyszłą niedzielę odbędzie się składka na potrzeby parafii. Mamy jeszcze zapłacić 5000 zł za wyremontowany pierwszy manuał w organach i 3500 zł za wywóz śmieci z cmentarza. Za wszystkich ofiarodawców i parafian modlimy się we wtorki na Mszy Świętej o godz. 6:30.
  2. Zapraszamy rodziców uczniów z klas VIII na spotkanie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00.
  3. Rada Rodziców przy SP w Nowej Górze bardzo serdecznie zaprasza na kiermasz bożonarodzeniowy, który odbędzie się za tydzień w niedzielę 15.12. po Mszach Świętych o 7:00, 9:00 i 11:00. Podczas kiermaszu można kupić domowe ciastka, piękne choinki i świąteczne ozdoby wykonane przez uczniów klasy III. Dyrekcja szkoły wraz z Radą Rodziców już teraz bardzo serdecznie dziękują wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację kiermaszu, jak również Państwu za udział w nim.
  4. Spowiedź przedświąteczna odbędzie się we wtorek 17.12 w godzinach 14:00 – 17:00.
  5. Odwiedziny chorych przed Bożym Narodzeniem odbędą się w sobotę 21.12 od godz. 8:00.
  6. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne „Caritas”. Mała świeca kosztuje 6 zł, a duża 12 zł.
  7. Zachęcamy do czytania i kupowania „Gościa Niedzielnego”.