Ogłoszenia 07.04.2019

Ogłoszenia – V Niedziela Wielkiego Postu – 07.04.2019

1. Rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Nauka stanowa dla kobiet dziś o godz. 8:00.

Droga Krzyżowa o godz. 15:30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16:00.
Po Mszy Świętej wieczornej (około godz. 17:30) będzie nauka stanowa dla mężczyzn.
Młodzież z klas VII, VIII, III gimnazjum oraz starszą zapraszamy na naukę dziś na godz. 19:00, a w pozostałe dni Rekolekcji na 19:15.

We WTOREK będzie DZIEŃ SPOWIEDZI.
Spowiedź święta w godzinach 8:00 – 12:00 oraz 14:00 – 18:00.
O godz. 9:00 Msza Święta z nauką oraz SAKRAMENTEM NAMASZCZENIA CHORYCH.
Prosimy o pomoc w przybyciu na to Nabożeństwo starszym i chorym.

W ŚRODĘ na Mszach Świętych składka na potrzeby Rekolekcji.
Prosimy o zabranie do domów programów Rekolekcji.

1. Dziękujemy XVII grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła XVIII grupę z Nowej Góry:
Dura, Frejberg, Lasoń, Chucherko, Chucherko, Dyląg, Kurdziel, Kurdziel, Michalski, Michalski, Głowacz, Filo

1. W PIĄTEK Droga Krzyżowa o godz. 17:30, a także wieczorem o godz. 19:00 przygotowana i prowadzona przez młodzież.
  2. W piątek 12.04 o godz. 20:30 wyrusza Droga Krzyżowa z Płok do Czernej.

W tym samym dniu o godz. 19:30 w kościele św. Marcina w Krzeszowicach odbędzie się Msza Św. na rozpoczęcie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
Więcej informacji o tych wydarzeniach znajduje się na plakatach przed kościołem.

1. W tym miesiącu Róże z naszej Parafii modlą się o nawrócenie wrogów Kościoła w naszej Ojczyźnie.
  2. Za tydzień – NIEDZIELA PALMOWA – uroczyste poświęcenie palm na Mszy Św. o godz. 11:00. Gromadzimy się koło Wieczernika i w procesji wejdziemy do kościoła. Po Mszy Św. o 11:00 odbędzie się również konkurs na najpiękniejszą samodzielnie wykonaną palmę.
  3. Nauczyciele, Rada Rodziców i uczniowie Zespołu Szkół w Nowej Górze serdecznie wszystkich zapraszają na Kiermasz Wielkanocnych Ozdób i Wypieków który odbędzie się przy kościele parafialnym w dniu 14 kwietnia (Niedziela Palmowa).

Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na rozbudowę przyszkolnego placu zabaw.

1. Do Sakramentu Bierzmowania młodzież klas VIII przystąpi w sobotę 11.05.2019 o godz. 14:00. I Komunia Święta odbędzie się w niedzielę 02.06.2019 na Mszy Św. o godz. 11:00.
  2. Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”. Dziś dołączony jest film o św. Ignacym z Loyoli. Za dobrowolną ofiarę są również do zabrania płyty z muzyczną drogą krzyżową w wykonaniu zespołu „Talitha kum”, który w zeszły piątek był w naszej parafii.